GRZEGORZ OLEJNIK
Wrocław / Kowary

Kontakt:
Telefon: +48 601 703 701
E-mail:

O mnie:
Góry, przestrzeń, powietrze i ruch od zawsze były moimi żywiołami. W wieku 16 lat zacząłem się wspinać, spędzając już jako Taternik cały wolny czas w Tatrach
i Dolomitach. Oprócz tego jeżdżę po górach na MTB,
a w zimie na SNB. W wieku 22 lat opętała mnie kolejna
i dotychczas najważniejsza pasja - paralotniarstwo. Zdobyłem m.in. tytuł Mistrza Polski, 9 lat byłem członkiem Kadry Narodowej, reprezentując Polskę wielokrotnie na ME, MŚ, czy na I Olimpiadzie Lotniczej w Turcji.

Wykorzystując zdobyte doświadczenie od wielu lat równolegle zajmuję się szkoleniami. Organizuję kursy doskonalające i seminaria przelotowe dla pilotów.
Jestem współorganizatorem Paralotniowych Mistrzostw Polski 1996 i Pucharów Karkonoszy, współzałożycielem Karkonoskiego Klubu Paralotniowego w Kowarach
i dwóch paralotniowych drużyn zawodniczych UP Team Poland (1994-1997) i Pro-Paragliding Team (2000) oraz team'u cross-country (przeloty) Karkonosze Team (2006).

Moje doświadczenie i efekty pracy znalazły uznanie u trzech największych producentów sprzętu paralotniowego: ADVANCE, SKYWALK i UP, które moja firma Paragliding.Pl bezpośrednio reprezentuje na terenie Polski.