KONTAKT O KLUBIE CZŁONKOWIE STARTOWISKA WYPRAWY / ZDJĘCIA SPORT SZKOŁA AKTUALNOŚCI LINKI SPONSORZY
.
Aktualne newsy:
05.04.2017 − Kopa 2017
30.03.2017 − Artur Kubiński Qubańczyk nie żyje.
14.02.2017 − Akcja Paka 2017
23.01.2016 − Akcja Paka 2016
14.01.2016 − Koszulki
01.12.2015 − Brazylia
30.11.2015 − Faron
29.11.2015 − LP 2015
12.11.2015 − Zakończenie
Archiwum aktualności
Brazylia - Lot po Rekord
Witam serdecznie,
wyruszamy - wylot z Frankfurtu do Fortalezy − Brazylia czeka. Lecimy w składzie:
  • Grzegorz Szafranski − skrzydło Dudek Coden
  • Adam Grzech − skrzydło Triple Seven King (obrońca obecnego rekordu Polski)
  • Krzysztof Makowski − skrzydło Dudek Colt
  • Grzegorz Chicago − skrzydło Dudek Coden

Niestety w ostatniej chwili wykruszył się z wyjazdu Heniu Zjawin, ważne sprawy zawodowe spowodowały, że w piz..dziec poszedł bilet i wspaniały plan na nowe życiowe rekordy. Brak Henia w ekipie to poważny cios w nasze plany. Tak jak pisałem wcześniej domknęliśmy wyjazd wydawało się na ostatni guzik, wszyscy Piloci w pełni gotowi a tu taki ZOONK . Przygotowywaliśmy się do tego wyjazdu , dużo lataliśmy w różnych miejscach i warunkach. Testowaliśmy różne rozwiązania i ustawienia by móc wytrzymać w powietrzu od wczesnego rana do zmierzchu, testowaliśmy oprogramowanie do komp. pokładowych, alternatywne zasilanie pod kontem łatwości obsługi i awaryjności (jak coś ma się pieprzyć lub poplątać to w locie testowym, a nie w tym może najważniejszym dniu - wiadomo, jak nie masz farta, to nic nie pomoże, ale warto przetestować).

Lot po Rekord to nie tylko 400 km, ale też spełnienie skrywanych marzeń o lataniu przez duże "L" , o odkrywaniu swoich możliwości i przełamywaniu słabości. Brazylia to egzamin, im więcej wiesz co cię tam czeka, to kontrolujesz sprzęt pod każdym szczegółem, bez kompromisu, że "jakoś to będzie", nie ma takiej opcji. To kosztuje i nie wybaczylibyśmy sobie zaniedbań które mogą mieć potem negatywny wpływ na nasze latanie i wyniki. Z przyjemnością powiem, że pomoc firmy "Dudek Paragliders" przekroczyła nasze oczekiwania. Nie będę tu wymienial ile i co... powiem tylko: Dziękujemy Panu Piotrowi Dudkowi i firmie DUDEK PARAGLIDERS za zaufanie i wsparcie, serwisowi za przygotowane pomysłowego pakietu naprawczego w razie jakiejś awarii i super kontakt. Nie ukrywam też, że skrzydło Dudek Coden na którym latam to pierwszy glajt pozwalający na nieporównywalnie większą swobodę w lataniu "na beli". Coden to też glajt który swietnie chodzi za ręką, a co najważniejsze, żadne moje poprzednie skrzydło nie pozwalało mi na zrobienie w mojej paralotniowej przygodzie takiego progresu.

Krzysztof Makowski latający na co dzień Ozon Delta 2 po lotach testowych w Polsce, zaufał osiągom Colta i to właśnie skrzydło wybrał na wyjazd. Myślę, że "Makoś" podzieli się wrażeniami z latania na Colcie po powrocie.

Grzegorz Szafranski, pilot znany w środowisku jako bezkompromisowy wojownik o doskonałych umiejętnościach, też będzie latał na Codenie i jest to drugi już jego glajt ze stajni DUDKA. Ponowny wybór Codena świadczy o zaufaniu do tej konstrukcji i jej możliwościach.

Liniki do strony naszych SPOTów:

  • Chicago http://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=03J1ic8JunciKkEdJod6hQJU4XugAvNS
  • Adam Grzech http://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=0ccQIFeqkPxSMZOF4sv7t8ASCq1TNBPqp
  • Szafranek http://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=0oG0fNnevUXS37oT
  • Makoś http://share.findmespot.com/shared/faces/viewspots.jsp?glId=0Sa66SGYRJ7a1aa4qY2C7Cx4K9Teyax4q
  • Link ogólny http://www.quixadaaventura.com.br/#!mapa-de-localizao/c2va

Przygotował Grzegorz Chicago

STRONA GLҗNA   |   MAPA STRONY   |   PLIKI COOKIES   |      |   FORUM KLUBU   |   ANCYK © 2006   
 

MUZYCZNE RADIO

NADLE¦NICTWO ¦NIE—KA